Що робити якщо у кредиті відмовили?

Що робити у випадку відмови?

1. Подайте заявку в максимальну кількість банків.
Кожен банк висуває свої умови до позичальників, і з іншим кредитором вам, швидше за все, пощастить більше. Ми рекомендуємо подавати заявки в усі банки, умови яких вам підходять.

2. Підключіть кредитного брокера.
Якщо ви маєте можливість платити за посередництво, зверніться до так званого кредитного брокера. Як правило, такі фахівці набагато краще вас знайомі з усіма нюансами і підводними каменями банківського кредитування.

3. Знайдіть кредитну програму, в якій враховується сукупний дохід сім'ї.
Причиною відмови стала недостатня платоспроможність? Скористайтеся порталами підбору фінансових продуктів і знайдіть такий банк, який надасть кредитні кошти з урахуванням сукупного доходу всієї родини. Майте на увазі, що банківський працівник враховує не тільки зарплату, але і всі ваші витрати (оплату комунальних послуг, придбання продуктів харчування і т.д.)

4. Зверніться в мікрофінансову організацію.
Звичайно, цей варіант не підійде для таких випадків, коли ви плануєте отримати іпотеку або великий споживчий кредит на кілька років. Однак у багатьох мікрофінансових організаціях існують програми, що дозволяють отримати позику в досить великому розмірі на термін до року (крім того, умовами всіх подібних онлайн-позик передбачена необмежена пролонгація).

5. Подайте повторну заявку.
Отримання кредиту в найближчі кілька днів для вас не критично, і ви готові трохи почекати? Спробуйте подати повторну заявку. Різні банки дозволяють клієнтам повторно звертатися за кредитом через різну кількість днів з моменту отримання відмови. Зазвичай, це 30-60 днів.

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив