Loader
Кредитний простір » Для інвесторів

Реальний безпечний дохід — від 20% річних !

Ми пропонуємо пасивний дохід, на прозорих, безпечних умовах співпраці. Досвід прибуткової роботи на ринку понад 6 років, та висока компетенція дозволяє відсіювати ще на рівні переговорів проблемних клієнтів. Що в свою чергу дозволяє надавати інвестору стабільний дохід.

Основне в інвестиціях — мінімізувати ризики, і отримувати адекватні прибутки! Ми інвестуємо ваші гроші ЛИШЕ під заставу ліквідної НЕРУХОМОСТІ. Процедура інвестування знаходиться виключно в правовому полі та зосереджена на рівний захист прав обох сторін. Гроші Інвестора повністю захищені. Основним документом угоди є нотаріально завірений «Договір позики» і «Договір іпотеки», що гарантує для кредитодавця повернення інвестицій та прибуток.

Основним документом угоди є нотаріально завірений «Договір позики» і «Договір іпотеки». Клієнт залишається 100% власником нерухомості! Кредитодавець не має законних прав навіть на доступ до заставленої нерухомості при умові виконання кредитором зобов'язань прописаних в договорі позики.

Наша команда повністю забезпечує перевірку нерухомості на юридичну чистоту документів, проводить реальну оцінку нерухомості враховуючі всі ризики конкретного об'єкта, та об'єктивну вартість на сьогодні. Обов'язково виїжджає на кожен об'єкт, та особисто знайомиться с клієнтом.

icon-1 Мінімальна сума вкладу — від 250 тис. грн
icon-2 Термін інвестування — від 6 місяців
icon-3 Прибутковість від 20% річних
icon-4 Ліквідна застава у вигляді НЕРУХОМОСТІ4
icon-5 Гроші повертаються у будь-якому випадку
icon-6 Ваш фінансовий фахівець отримує цілковитий доступ до всієї документації
icon-7 Щомісячна виплата відсотків
icon-8 КОМФОРТНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Кредит в Україні Блог

Актуальні новини