Чи можливо отримати кредит без прописки?

Варіант 1. У вас є тимчасова реєстрація
Отримати позикові кошти в такому разі проблематично. Проте деякі уставнови все-таки йдуть назустріч клієнту. Подаючи заявку на кредит, будьте готові до деяких лімітів.

Як отримати?

  1. Виберіть оптимальну для вас кредитну програму, попередньо переконавшись в тому, що банк готовий надати гроші клієнту з тимчасовою реєстрацією.
  2. Зверніться до кредитного відділу і заповніть стандартну анкету-заяву за встановленою формою. 
  3. Підготуйте і надайте список необхідних документів.
  4. Отримавши від банку позитивну відповідь, підпишіть договір. Не полінуйтеся попередньо вивчити договір до найдрібніших подробиць. Ознайомтеся з графіком регулярних платежів.

Варіант 2. У вас є постійна реєстрація, але в іншому регіоні
Найсприятливіший варіант, при якому вам з максимальною часткою ймовірності вдасться отримати кредит. Більшість банків готові кредитувати клієнтів, що мають постійну реєстрацію в регіоні присутності організації - навіть в тому випадку, якщо позичальник прописаний в одному місті, але заяву подає в іншому.

Як отримати?

Процедура отримання позикових коштів для клієнта з постійною пропискою в іншому регіоні буде стандартною. Достатньо подати онлайн-заявку або особисто звернутися до відділення, надати необхідні документи та отримати споживчий кредит готівкою або на картку (банківський рахунок).

Варіант 3. У вашому паспорті взагалі немає ніякої офіційні свідоцтва про реєстрацію
Найскладніший випадок, при якому отримання кредиту в банку буде неможливим. Незважаючи на те, що така ситуація (відсутність прописки) на перший погляд здається малоймовірною, вона цілком можлива. Зокрема, сюди можна віднести людей, які продали старе житло (і, відповідно, виписалися з нього).

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив