На що звернути увагу при виборі позики?

Комісії та збори
Переплата по кредиту в переважній більшості залежить від розміру процентної ставки. Зазвичай, кредитор встановлює щоденну комісію за користування позиковими коштами. Розрахувати щоденний відсоток можна самостійно, дізнавшись повну вартість позики. Цей параметр фінансові організації завжди вказують на своєму сайті. Нехай вас не лякають цифри на зразок 600% річних, адже ви берете мікропозику не на рік, а значить переплата буде пропорційна кількості днів.

У багатьох компаній на сайті є калькулятор, який допоможе вам відразу ж прикинути суму майбутньої переплати.

Також багато МФО пропонують перший день користування позикою безкоштовно та хороші знижки постійним позичальникам.

Отримання позики
Важливий пункт при виборі МФО - швидкість отримання коштів. Зазвичай, від моменту подачі заявки онлайн до перерахування позики на карту проходить в середньому 15 хвилин.

При виборі з декількох варіантів виплати коштів зверніть увагу, що при отриманні на карту може статися затримка при обробці платежу банком. Тому коли гроші потрібні терміново, найнадійніший спосіб - отримання в офісі МФО.

Погашення боргу
Згідно із законом у позичальника повинна бути можливість внести платіж без комісій хоча б одним способом. На практиці їх зазвичай більше, і потрібно відразу з ними ознайомитися і порівняти варіанти.

Також слід уточнити терміни зарахування грошей по кожному з варіантів погашення. Гроші можуть надійти на рахунок МФО моментально або через кілька робочих днів, тому важливо відразу ж вибрати найбільш оптимальний для себе спосіб переказу.

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив