ТОП 5 помилок позичальника

1. Позика "де попало".

Не нехтуйте вибором компанії по займу. Далеко не всі розрекламовані організації добросовісні та чесні. Перегляньте відгуки користувачів та обов'язково уточніть всі деталі до того, як оформите заявку.

2. Позика для погашення старої позики.

Позика - це ваша рука допомоги за умови, якщо ви ретельно стежите за своїм фінансовим навантаженням, не допускаючи попадання в боргову яму. Тому не рекомендуємо оформляти позику для погашення іншої позики, адже ви ризикуєте не розрахувати сили і влізти в непідйомні борги.

3. Відсутність фінансової «подушки».

Займаючи гроші - де б це не було: онлайн, офлайн, у друзів, вам необхідно чітко розуміти, як ви будете їх віддавати. Обов'язково необхідно мати хоча б маленький додатковий дохід, адже в будь-який момент основного доходу може не стати, чи трапиться щось, що вимагатиме великої суми терміново.

4. Неготовність іти на контакт з кредитором.

Якщо ви розумієте, що прострочення займу вам не уникнути, не впадайте в паніку. Однак і не сподівайтесь, що проблема вирішиться без вашої участі. Зверніться до організації, що видала кредит, щоб вирішити проблему на етапі зародження.

5. Допомога «антиколекторів».

Не шукайте допомоги у посередників, тому що за ваші власні кошти вони в кращому випадку домовляться про відстрочку (що ви можете зробити і самі).

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив