Як розрахувати суму займу без зайвих виплат?

Отже, як правильно розрахувати суму потрібної позики?

1. Виберіть найбільш потрібне.
Наприклад, до зарплати ще кілька тижнів, а вам вже не вистачає грошей на речі першої необхідності, і потрібно зайвих кілька тисяч. Тим більше позика стане в нагоді, якщо мова йде про здоров'я і потрібні дорогі ліки.

Інша справа - брати великий кредит для покупки нового смартфона, який об'єктивно не по кишені, і за який не вийде розрахуватися з найближчої зарплати. Загалом, намагайтеся користуватися послугами кредитування тільки на невідкладні потреби. Обов'язково подумайте, чи зможете ви виплатити позику, якщо несподівано захворієте або трапиться інший форс-мажор?

2. Визначте суму позики.
Для початку складіть список тих найбільш необхідних покупок. Якщо в результаті ви розумієте, що все це обійдеться в 5 тисяч, не варто брати 10 «про всяк випадок».

3. Оцініть всі ризики.
Якщо у вас немає постійного і регулярного джерела доходу, брати позики і кредити ми не рекомендуємо. Ось що потрібно врахувати:
  • Раптом затримають зарплату. При неофіційному працевлаштуванні це, на жаль, поширена практика.
  • Не вибирайте в якості терміну оплати день перерахування зарплати. Краще закладіть 2-3 дня в запас, щоб платіж точно дійшов до МФО.

Обов'язково уважно прочитайте договір на предмет різних комісій і штрафних санкцій.

Пам'ятайте, що б не сталося - не допускайте прострочення. Якщо трапився форс-мажор, просто скористайтеся послугою пролонгації або спробуйте домовитися про відстрочку, але не чекайте, що проблема вирішиться сама собою.

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив