Пакет документів, що необхідний для отримання позики під заставу квартири

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ

Отож, одна з найбільш тривалих процедур при оформленні позики - це збір усіх необхідних документів, що вимагає банк для надання позики під заставу квартири. Ознайомившись заздалегідь з їх переліком, і підготувавши весь список, позичальник може значно пришвидшити процедуру оформлення займу, а може, навіть і вплинути на більш позитивний результат розгляду рішення банку за запитуваною позикою.

Отже, список документів, які повинні бути зібрані в повному порядку:

- Паспорт з пропискою і паспорт дружини/чоловіка, якщо позичальник перебуває у шлюбі.
- Довідка з місця роботи із зазначенням періоду, протягом якого позичальник працює в даній компанії. Така ж довідка повинна бути додана і з місця роботи іншого з подружжя.
- Довідка про присвоєння коду платника податків (ІПП) обох з подружжя.
- Документи, що підтверджують право власності на квартиру, що віддається в заставу (власником, звісно, має бути позичальник).
- Технічний паспорт на квартиру, надану в заставу.
- Довідка з Бюро Технічної Інвентаризації.
- Довідка про відсутність заборгованості по комунальних платежах.
- Якщо позичальник є власником бізнесу, йому слід надати довідку, що підтверджує відсутність боргів перед бюджетом, а також звіт про діяльність ВП за останнє півріччя або свідоцтво про державне декларування доходів.
- Якщо у позичальника є неповнолітні діти, йому слід надати довідку про прописку дітей (Форма-3; видається вона також в житловому управлінні).

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив