За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна в Україні, що розв’язана Росією у лютому 2022 року, повністю порушила ланцюг постачання вугільної сировини як у Польщу й Україну, так і в усі країни Європейського Союзу. Польща на знак солідарності з Україною, першою у всій Європі ввела ембарго/заборону на імпорт/транзит російського вугілля на початку квітня 2022 року. Європейська комісія прийняла відповідне рішення також у квітні 2022 року, яке набрало чинності з серпня 2022 року. Тому з весни 2022 року стало очевидним, що внутрішнє виробництво вугілля не зможе заповнити польський ринок або інші ринки Європи, і виникає необхідність імпорту вугілля з-за меж Польщі й ЄС.
Група компаній Adelon і її бенефіціарний власник Коваленко Дмитро В’ячеславович, завдяки своєму багаторічному досвіду роботи на світових вугільних ринках та унікальним діловим контактам, однією з перших у Польщі змогла законтрактувати у виробників у ПАР, Австралії, США, Колумбії й Індонезії обсяги вугільної продукції понад 200 000 тонн на місяць для споживачів як у Польщі й Україні, так і з інших європейських країн. Усі поставки, звичайно, здійснюються вантажним транспортом, але спосіб розвантаження сировини у польських портах організований таким чином, щоб уникнути утворення «пробок» / заторів морського транспорту.
Не секрет, що польські порти Свіноуйсьце, Гдиня і Гданськ були призначені в першу чергу для експорту, а не для імпорту сировини. Проблема полягає у наявності вільного місця і вільних глибоководних причалів. Спеціалісти компаній Adelon AG і Polska Grupa Importowa Premium sp. z o.o. розробили і впровадили новий тип перевалки рейди з судна на судно. Це запобігає утворенню непотрібних перевантажень у порту. Коли великі судна місткістю 50 000 — 60 000 тонн причалюють у порту зі своїми кранами і грейферами, у перевізника з’являються дрібніші судна місткістю 5 000 — 15 000 тонн, на які перевантажується вугілля. Потім ці невеликі судна вже підходять до мілководних терміналів, інфраструктура яких досі використовується не повністю. Таким чином, компанії Adelon AG і Polska Grupa Importowa Premium sp. z o.o. вже задали новий напрямок для розвантаження вугілля, не викликавши при цьому зіткнення з іншими учасниками зовнішньої торгівлі.
Група компаній Adelon в особі її дочірньої компанії Polska Grupa Importowa Premium sp. z o.o., є одним з найкрупніших економічних суб'єктів у Польщі, який займається імпортом вугільної продукції з ПАР, Австралії, США, Колумбії й Індонезії у Польщу. Сировина, що імпортується, відрізняється найвищою якістю, яка використовується промисловими підприємствами у своїй діяльності, а також йде на потреби найбільших державних комунальних підприємств Польщі та інших європейських країн.
Група компаній Adelon користується відмінною репутацією як у компаній, в яких вона купує вугілля, так і у своїх клієнтів, включаючи декілька стратегічних для економіки Польщі, що знаходяться в державній власності. Завдяки своїй надійності та досвіду роботи на світових ринках, ГК має відмінні рекомендації від своїх торгових партнерів.
В рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності група компаній Adelon вже багато місяців приймає участь у гуманітарній допомозі Україні, а саме: покупка і постачання різного обладнання, автомобілів або допомога постраждалому населенню України у вигляді надання продуктових наборів, засобів особистої гігієни або ліків.
«Той, хто не розвивається, залишається позаду» — таку ідею пропагандує бенефіціарний власник групи компаній Adelon — Коваленко Дмитро В’ячеславович. Тому група компаній Adelon має великі амбіції та, завдяки укладеним контрактам на постачання вугільної продукції у Польщу, Україну та інші країни Європи, планує подвоїти свій обіг у 2023 році.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...