За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Microsoft анонсував нові версії пошуковика Bing та браузера Edge на основі штучного інтелекту,
Найобговорюванішим продуктом останніх місяців став чат-бот ChatGPT компанії OpenAI. В основі робота лежить мовна модель GPT, яка навчається на текстах в інтернеті, завдяки чому може згенерувати осмислену відповідь на запитання.
Такі продукти, як ChatGPT, створені на основі генеративного програмного забезпечення штучного інтелекту. Воно, наприклад, здатне відтворювати зображення, які мають вигляд картин, написаних реальними людьми. Тільки у випадку з ChatGPT створюються тексти, начебто написані людиною.
Наприкінці січня поточного року Microsoft повідомили, що протягом декількох років інвестують в лабораторію штучного інтелекту OpenAI. Точних сум названо не було, але ще в середині січня джерела Bloomberg зазначали, що корпорація веде переговори про вкладення до $10 млрд.
За словами генерального директора OpenAI Сема Альтмана, Microsoft застосовує у Bing свій алгоритм GPT, але для досконалішої роботи компанія використовувала деякі мовні технології OpenAI.
Базова модель штучного інтелекту ChatGPT наразі не може дати відповіді на запити про те, що сталося після 2021 р., оскільки вона не була навчена останньої інформації, пише CNBC. Microsoft удосконалює систему, щоб за запитами могли видаватись актуальні дані. Також у корпорації наголосили на важливості вказівки джерел — пошуковик обов'язково надаватиме посилання на використані ресурси.
Оновлення Bing дозволить отримати детальні відповіді на пошукові запити. Наприклад, користувач може попросити спланувати поїздку до Мексики, а потім продовжувати ставити додаткові запитання, припустимо «скільки ця подорож коштуватиме?» або «чи можу я змінити маршрут?» Поки що Bing дозволяє здійснити обмежену кількість запитів, але вже найближчими тижнями, як заявили вуMicrosoft, він запрацює повною мірою.
Згодом корпорація також планує створити мобільну версію Bing та впровадити функції чату на основі штучного інтелекту у всі браузери, а не лише в Edge. Проте, Edge завжди матиме перевагу — деякі унікальні функції не пропонуватимуться в конкуруючих браузерах, зазначили у Microsoft.
«Перегони ШІ для технологічного сектора очевидно тривають», — підкреслили аналітики Bank of America. Дійсно, Google представив свого чат-бота Bard, який, за словами голови компанії Сундара Пічаї, зараз проходить тестування та стане доступним найближчим часом.
Читайте також:
Пічаї також повідомив, що Google планує включити деякі функції Bard до свого основного інструменту пошуку. Для роботи над ботом залучені всі вільні руки — поспіх пов'язаний зі зростаючою конкуренцією у сфері штучного інтелекту.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...