За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Пластикові банківські картки — відмінний платіжний засіб. Але їм є чудова альтернатива — віртуальні картки. Вони здатні виконувати майже всі ті ж функції, що і пластик, але позбавлені деяких їхніх недоліків. Ми розкажемо про їх переваги та зробимо добірку з п’яти віртуальних карток, на які, на наш погляд, варто звернути увагу.
У банківського пластику є декілька вагомих переваг перед готівкою. Розраховуючись ним у магазинах, можна заробляти кешбек, що заощаджує кошти. До карток часто прив‘язані інші корисні банківські послуги, на кшталт безкоштовної розстрочки, яка при великих покупках зменшує навантаження на гаманець. Вони безпечніші, адже загубивши гаманець з готівкою (або якщо його викрадуть), з грошима можна попрощатися, а банківську картку можна заблокувати, і кошти будуть збережені. Не кажучи вже про інші різні цікаві фішки, які надають деякі картки. Наприклад, доступ до бізнес-залів очікування в аеропортах та прискорене проходження паспортного контролю тощо.
Але у пластикових карток є й недоліки. По-перше, це шматок пластмаси, який можна пошкодити, втратити або його можуть вкрасти. Нічого страшного при цьому не станеться, адже, знову ж таки, картку завжди можна заблокувати, а потім перевипустити, але це зайвий клопіт. По-друге, потрібно бути обережним, розраховуючись нею на касах. Шахраї при цьому можуть спробувати зчитати її реквізити: номер, термін дії, CVV-код, ім'я власника, пін-код.
Віртуальні картки позбавлені цих недоліків. У них є ті ж самі реквізити, що і у звичайних. Спочатку вони були створені для розрахунків в інтернеті, але з появою мобільних платіжних систем ними можна користуватися майже так само, як і пластиком. Додавши таку картку в смартфоні в електронний гаманець ApplePay, GooglePay або іншої системи, нею можна оплачувати покупки в торговельних точках: супермаркетах, кафе/ресторанах, готелях, аеропортах. При цьому, електронну картку не потрібно носити з собою і тому неможливо втратити. У магазині ніхто не зможе підглянути її реквізити, адже в процесі оплати ви підносите до терміналу не картку, а смартфон.
Ось 5 цікавих віртуальних карток, якими варто доповнити вашу колекцію банківського пластику.
Caméléon — унікальна картка з нескінченним пільговим періодом та багатьма цікавинками. Підходить як для щоденного користування, так і для накопичення коштів. Її випуск та обслуговування безкоштовні. Віртуальний Caméléon оформлюється онлайн у цифровому банку Sense SuperApp. Завдяки інтегрованим процесам ідентифікації через додаток «Дія» та власну відеоідентифікацію банку на це знадобляться лічені хвилини. При бажанні можна замовити і пластиковий варіант, який доставлять Новою Поштою.
Карткою можна користуватися як кредиткою — кредитний ліміт може досягати до 30 000 гривень. При цьому її унікальною фішкою є «нескінченна ставка» у розмірі 0,01% річних на всі покупки, здійснені за рахунок встановленого кредитного ліміту. Єдиною умовою є обов'язковий мінімальний платіж, який становить 10% від суми загальної заборгованості на розрахункову дату. Як бачимо, для тих, хто вирішить користуватись Caméléon як кредиткою, вигода очевидна.
Якщо ж вона потрібна як
Також власники Caméléon можуть здійснювати безкоштовні перекази власних коштів на картку будь-якого українського банку (р2р-переказ) через мобільний додаток Sense SuperApp, що є суттєвою перевагою зараз на ринку платіжних продуктів і послуг.
А ще вона дозволяє заробляти на своїх щоденних покупках, завдяки програмі лояльності банку Cash'U CLUB. Клієнт щомісяця обирає до 7 категорій з підвищеним кешбеком, який може досягати 6%. Накопичені за рахунок цього кошти можна вивести реальними грошима на картку або задонатити на благодійність та підтримку ЗСУ.
До переліку переваг Caméléon можна також додати:
З детальними умовами оформлення і обслуговування картки Caméléon можна ознайомитись на
«Ладна» — перша віртуальна картка ОТП Банку. Оформити її можна самостійно у мобільному додатку від
З нею можна:
Основні переваги «Ладної» картки:
Відкрити «Ладну» може кожен клієнт ОТП Банку. Для цього потрібно:
Клієнт може додати її до мобільних гаманців ApplePay/GooglePay та почати користуватися. Клієнтам-ФОП варто врахувати, що «Ладна картка» стає доступною після постановки рахунку на облік у Державній податковій службі.
Детальніше про картку «Ладну» можна дізнатись
Безкоштовна віртуальна
Переваг у «Зеленої» вистачає. По-перше, кредитний ліміт, який може досягати 200 000 гривень. По-друге, пільговий період, який дозволяє безкоштовно користуватися грошима банку до 62 днів. По-третє, кешбек, розмір якого може становити до 20%. На початку кожного місяця клієнту пропонують декілька категорій товарів, із яких можна обрати 2, на покупки в яких він буде нараховуватись. Мінімальна сума для виведення компенсації за програмою А-Банку становить 100 гривень. Максимальна сума кешбеку за категоріями, яку можна накопичити протягом одного місяця — 500 гривень. Але є ще кешбек від магазинів-партнерів банку, який можна накопичувати та виводити без лімітів.
Крім того, А-Банк запровадив реферальну програму. Оформивши картку, можна через додаток запропонувати зробити те саме своїм знайомим. І ви, і кожен, хто зробить це за вашим посиланням, отримаєте по 50 грн кешбеку.
Також за допомогою «Зеленої» можна без комісії:
Digital-card — це повний аналог пластикової картки, з якої також можна знімати готівку в банкоматі. Для цього знадобиться смартфон із фінансовим номером і можливістю сканувати QR-код.
Щоб оформити цифрову картку від «Привату» треба:
Нова картка з’явиться в додатку протягом 10 хвилин (зазвичай, протягом декількох секунд). Її відразу можна буде додати до Apple Pay чи Google Pay і користуватись як звичайною платіжною карткою: сплачувати покупки в торгових точках та онлайн-магазинах, переказувати кошти, отримувати виплати.
Оформити віртуальну картку — вона ж біла картка monobank — можна в додатку mono. Поповнюється вона як із основної кредитної картки monobank (чорної), так і з картки будь-якого іншого банку. І чорна
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...