За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Клієнти-мільярдери UBS Group AG вважають, що найкращі можливості для заробітку в наступні 5 років зосереджені в енергетичному секторі. Куди ще готові інвестувати найбагатші люди планети і які регіони вважають найпривабливішими,
Відповідно до звіту, опублікованого в четвер, майже половина найбагатших клієнтів, опитаних банком, заявили, що енергетика є привабливою для інвестицій та бізнесу. Вона стала лідером опитування серед 21 категорії.
Приблизно третина з 50 опитаних мільярдерів також вважають біотехнології, фармацевтику та програмне забезпечення привабливими сферами.
«Вони віддають перевагу енергетиці через сьогоднішні обмеження постачання та прискорення світового переходу на відновлювані джерела енергії», — йдеться у звіті UBS.
Останніми роками чимало найбагатших людей світу придивлялися до енергетики. Сім'я Бемфордів, яка стоїть за виробником будівельного обладнання JCB, у 2021 році запустила інвестиційний фонд, який зосереджується на водневій промисловості. Також фірма власників європейської нафтогазової компанії Perenco допомогла у 2019 році створити фонд, який зосереджується на урані.
Тим часом, інші багатії вже фіксують прибутки. Цього року Карлос Слім і його родина вдвічі зменшили свою частку в американській нафтопереробній компанії PBF Energy Inc, оскільки її акції різко зросли. Вони також скоротили свою частку в PBF Logistics, яка завершила злиття з PBF Energy в листопаді. Акції компанії підскочили на понад 75%, порівнюючи з початком року.
«Ми спостерігаємо, як капітал мільярдерів починає переміщатися», — сказав про енергетичний сектор один із авторів звіту UBS Еліс Пейдж.
Читайте також:
Крім цього, опитані мільярдери вважають Азіатсько-Тихоокеанський регіон, за винятком материкового Китаю та Північної Америки, найпривабливішим місцем для бізнесу та інвестиційних можливостей протягом наступних п’яти років.
Загалом, йдеться у звіті UBS, у світі налічується 2,67 тис. мільярдерів зі статками $12,7 трлн, що на 3% менше, ніж у 2021 році.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...