За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Криптовалютний ринок залишається заручником політики ФРС, яка не готова відмовитися від подальшого посилення монетарної політики. До яких наслідків це може призвести,
Американський ЦБ ще не оголосив про остаточну перемогу над інфляцією, продовжуючи налаштовувати глобальних інвесторів на продовження циклу підвищення ключової ставки.
Після липневого засідання ринок повірив у те, що монетарна влада відмовиться від яструбиної риторики на тлі сигналів уповільнення економіки. Але останні поки що не почали однозначно вказувати на погіршення спаду, а виступи представників Федрезерва однозначно говорять, що в ЦБ не готові підлаштовуватися під очікування ринку.
Сильний звіт щодо ринку праці за серпень, без сильного уповільнення інфляції у звітах 10−11 серпня, підвищить ймовірність підвищення ключової ставки у вересні відразу на 0,75%, що викличе холодний душ для акцій технологічних компаній, з якими криптовалюти, як і раніше, зберігають високу кореляцію.
До цього також варто додати сезонність Волл-стріт, особливо з огляду на масштаб відскоку у липні; серпень і вересень — одні з найневдаліших місяців року. До публікації даних щодо динаміки споживчих цін у США від відходу на нові мінімуми наразі зупинять лише технічні чинники — після ліквідацій довгих позицій майнерів і криптолендингових платформ у травні-червні прийшла черга гравців на зниження зрозуміти, що їм варто контролювати свої ризики.
Після досягнення реалізованої ціни (ціна кожної монети на момент останньої транзакції в мережі), яка раніше зарекомендувала себе як хороший індикатор середньострокового дня, ринок перейшов до фази корекції. Якщо у першій декаді ми ще побачимо спроби утримати підтримку в зоні $21 — $21,5 тис., то надалі аргументів у ведмедів на фоні погіршення кон'юнктури на фондовому ринку може помітно побільшати.
У цьому випадку ми можемо стати свідками повернення до $18 — $19 тис. На цих рівнях інституційні інвестори можуть розпочати полювання на актив, що подешевшав.
Після вичерпання тиску продавців, який залежатиме від прогнозів подальшої поведінки ФРС, біткоїн спробує знову вийти на траєкторію зростання. Кількість монет на гаманцях холдерів продовжує зростати — в певний момент вплив спекулянтів остаточно зійде нанівець. Найімовірніше, це відбудеться вже в жовтні.
Читайте також:
Для завершення ведмежого ринку потрібен час. Зовнішній фон поки що цьому не дуже сприяє. Можливо, ринок підтримає запланований на вересень перехід мережі
На останнє зараз навряд чи варто розраховувати на фоні посилення політики ФРС та ризиків погіршення проблем в економіці.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...