За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Автор книг із фінансового планування Том Корлі п'ять років досліджував звички заможних людей. Він провів інтерв'ю з 225 мільйонерами та з'ясував, що багатих людей можна поділити на 4 типи. Але незалежно від цього, звички багатих людей дуже схожі. Про це він розповів
Усі мільйонери поділяються на 4 типи, залежно від джерела їхнього статку.
Шлях інвестора — найменш ризикований, порівнюючи з рештою. І 88% мільйонерів кажуть, що заощадження є дуже важливими для фінансового успіху.
У середньому мільйонеру потрібно від 12 до 32 років, щоб нагромадити капітал $3−7 млн.
Читайте також:
Три найпоширеніші навички мільйонерів може запозичити кожен.
1. Зберігати 20% доходу.
Кожен із інвесторів-мільйонерів постійно відкладає не менше 20% своїх доходів. Багато хто автоматизує цей процес, встановлюючи фіксований відсоток для накопичень. Гроші спрямовуються на спеціальний пенсійний рахунок та на брокерський рахунок.
2. Регулярно інвестувати.
Спочатку суми здаються невеликими, але поступово складний відсоток починає працювати — так накопичуються значні статки. Ті, хто обирав шлях «мрійника», спочатку не могли інвестувати, оскільки витрачали кошти на розвиток своїх проєктів. Але як тільки вони досягали перших успіхів, надолужували втрачене в інвестиціях.
3. Бути дуже ощадливим.
Усі типи мільйонерів ощадливі. Вони заощаджують гроші, починаючи з першої зарплати. Три кити, на яких тримається ощадливість:
«Сама собою скромність не зробить вас багатим. Це лише одна частина головоломки „Багаті звички“, а їх багато. Але це дозволить вам заощадити велику суму грошей. І що більше у вас заощаджень, то більше грошей ви можете інвестувати», — пише Том Корлі.
Читайте також:
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...