За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Інвестиційний банкір Dragon Capital
Ми звикли вважати Путіна божевільним. Божевільним кровавим диктатором, який два роки сидів у бункері і остаточно з'їхав з глузду, читаючи твори російських фашистів і фейкові реляції російських корупціонерів.
Але от американська розвідка каже, що Путін не божевільний. Упоротий, але не божевільний. Що ж, останні події засвідчили, що ми маємо довіряти розвідці США. І що ж тоді, вважати Путіна не божевільним? Я готовий. Можу допустити, що Путін не божевільний. Але не поспішайте кидати в мене томатами. В мене є просто інша версія.
Так от, єдина логічна версія того, що відбувається, при тому, що Путін не божевільний, це… Путін — китайський шпигун.
Читайте також:
Подумайте, Китай протистоїть Заходу, колективному Заходу, але хоче холодного протистояння і не хоче руйнувати економіку. Китай позирає на Тайвань і думає, чи можна повернути острів силою. Але як перевірити, що можна робити, а що ні? Як не втратити, а й ще здобути, наприклад ресурси?
І тут на арену виходить Путін, який обтягує себе поясом шахіда із кадирівців і псковських десантників та кидає себе під колеса танку. А Китай стоїть у стороні і думає. Вийде у нього добре, тоді можна забирати Тайвань, і Захід нічого не зробить. Не вийде — прикро, але Тайвань почекає, а от дешеві російські ресурси отримати також приємно.
Далі Путін кидається на Україну, отримує на горіхи від української армії і повний пакет санкцій від колективного Заходу. І це руйнує повністю ту модель економіки, яка була у Росії. Росія летить в прірву і вилітає із цивілізації. А що її чекає? Звісно, тільки Китай. Дешеві ресурси, які зможе купувати тільки Китай.
Не треба повторювати байки росіян, що зараз зросла ціна на газ і Європа буде плакати. Бо ціна на газ на ринку в Європі може вилітати до $3,5 тыс., але Китай купує газ за фіксованими цінами. Менше ніж $200. І буде продовжувати це робити за такими ж цінами. Чим далі, тим більша доля російських ресурсів буде продаватися саме туди. Аналогічно буде з російською нафтою. Бо Китай буде єдиним покупцем. І зможе максимально викручувати руки.
Вони всі йдуть слідом за російським кораблем. До банкрутства. А далі ці корпорації мають бути викуплені державою. Але у російської держави грошей немає. Не буде вже. А будуть тільки юані. Китайці і викуплять. За безцінь.
У результаті російська економіка стане китайською економікою. Плюс всі цивілізовані бренди підуть, а замість них прийдуть китайські. Більше китайського експорту. Значить китайські виробники знову щасливі. Тим більше, що у них буде дуже багато дешевої російської робочої сили.
Читайте також:
Рішення Центрального Банку Росії свідчить, що вони побачили глобальний розмір кризи. Хто прийде туди? Юань. Один великий юань.
І все це не відміняє того, що перетворення Росії на фашистську бідну диктатуру рано чи пізно спричинить розпад імперії. А хто буде підбирати її шматки? Правильно, Китай. Не Захід, якому сто років снилася та Росія. Все, що намагався зробити Байден, — це переконати Путіна поводитися чемно і долучитися до протистояння з Китаєм. Ні, Китай забере все. А роботу за нього зробить Путін. Всю брудну роботу.
Китай політично підтримує РФ у світі. Повторює тези про злих бандерівців і т д. Китай підштовхує Росію до прірви. Бо вона йому там, на дні, і потрібна. І не бачити цього у Росії неможливо.
Міг би не божевільний диктатор в один день зробити свою країну такою слабкою і віддати своєму сусіду? Хіба що він дуже дурний. Або китайський шпигун. Отже, якщо зараз росіяни шукають привід задушити божевільного диктатора, зробити переворот чи щось інше, то в них є залізний привід.
Путін руйнує не тільки міста України і життя українців, але і майбутнє Росії. За таке не тільки можна, але й треба табакеркою по голові.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...