За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Цього року «Мінфін» доклав максимум зусиль, щоб стати найбільш корисним порталом для інвесторів. Ми повністю сфокусувалися на інвестиційному напрямку — від публікації пізнавального контенту до створення зручних сервісів для клієнтів.
Редакція почала сама інвестувати у фондовий ринок та криптовалюти, щоб ділитися досвідом із читачами. Восени пройшла перша конференція для інвесторів «Жити на відсотки», а вже наступного року користувачі зможуть інвестувати гроші через нашу програму Multi Invest.
За 2021 рік «Мінфін» сформував
На інвестиціях в американський фондовий ринок редакція заробила $103,46, тобто дохідність становила 3,46%. У Європі ж «Мінфін» пішов у мінус на 29,12
Найвдалішим для нас напрямом стала крипта. Загалом портфель зріс майже на 15,37 тис. грн., а дохідність перевищила 81%. Насамперед завдяки ефіріуму, що злетів на 286%.
Про те, як працюють різні інструменти та скільки можна на них заробити,
У 2022 році редакція планує спробувати нову стратегію інвестування та створити два портфелі: антикризовий та спекулятивний. Крім того, ми сформуємо читацький портфель, ідеї для якого збиратимемо у користувачів «Мінфіна». Тому другий сезон інвестицій обіцяє бути ще цікавішим.
У 2021 році «Мінфін» почав організовувати інвестиційні мітапи для тих, хто хоче орієнтуватися у світі інвестицій. Вже пройшло 4 такі зустрічі, під час яких досвідчені інвестори розповідали про різні інструменти, внутрішню «кухню» фондового ринку, ділилися своїми стратегіями та застерігали від помилок.
Головною подією року стала
Багато в чому його історія — це історія пошуку нового шляху після катастрофічного падіння. Редакція казахського Forbes оцінює статки його сім'ї в $128 млн. Але ще 10 років тому ця цифра наближалася до $6 млрд. Наразі колишній мільярдер зосереджений на інвестиціях, особистому та громадському благополуччі.
Читайте також:
Цього року ми також провели ряд інших заходів, серед яких MFO Summit, FinAwards та FinYear. Загалом їх відвідало 2,5 тис. осіб. У новому році ми продовжимо шукати нові формати та спілкуватися з нашими користувачами онлайн та офлайн.
Влітку 2019 року наш сайт
За останній рік у цьому розділі з'явилося декілька цікавих пропозицій, які дають змогу отримати додатковий дохід. Напередодні нового року
Масовим фінансовим інструментом, як і раніше, залишається
Завдяки
У 2021 році завдяки нашому сайту банки залучили 650 млн грн депозитного портфеля. Наш привід для гордості — високий середній чек, який отримують через нас банки. Він становив 122 тис. грн на один депозит.
Читайте також:
Рік тому на Мінфіні з'явилася
Цього року ми ще доопрацювали сервіс. Тепер кожен користувач може залишити відгук про досвід обміну валюти в банку або пункт обміну — це стимулює учасників аукціону надавати якісні послуги.
Ми також подбали про комфорт банків та пунктів обміну — покращили та доопрацювали особистий кабінет за запитами власників. А головне, що у 2021 році у сервісі з'явилася окрема підтримка клієнта. Тому можна не тільки залишити свій відгук на сайті, але й зателефонувати, щоб ваше питання вирішилося швидше.
Протягом 2021 року розділ Валютного аукціону зібрав 45 млн переглядів. До нас активно приєднуються нові клієнти, а старі допомагають нам ставати ще кращими завдяки зворотному зв'язку.
Головною подією цього року став запуск безкоштовного мобільного додатка з курсами валют — «Мінфін Валюта». З його допомогою можна порівняти, де вигідніше обміняти валюту, а також знайти найближчі
Що доступно у додатку:
Кількість користувачів програми ще в середині грудня досягла позначки 57 тис. Показник активних користувачів (MAU) зріс до 31 тис., і зараз становить зараз 54% загальної кількості інсталяцій.
Пальму першості за активністю використання «Мінфін Валюта» продовжують утримувати володарі айфонів — частка MAU серед них становить 65%. Власники Android трохи відстають — 50% від загальної кількості завантажень.
Якщо хочете протестувати функціонал нашої програми, переходьте за посиланнями та завантажуйте його:
Читайте також:
Лише у 2021 році ми опублікували 206 відео! А показники переглядів на каналі Мінфіну зросли в 4 рази. Рекордсменом із переглядів стало
Загалом відео на «Мінфіні» набрали 2,5 млн переглядів. Передплатники каналу дивилися наші відео 340 тисяч годин. Це якби 38 осіб цілий рік, 24 години на добу, дивилися б наші відео без перерви.
Окрім корисного контенту на сайті, ми хочемо допомогти нашим читачам легко та швидко інвестувати гроші у різні фінансові активи —
Які «фішки» будуть у додатку:
Зараз більшість українців інвестують у нерухомість чи банківські депозити. Ми вирішили запропонувати альтернативу. Ідея Multi Invest — створити маркетплейс найвигідніших інвестиційних продуктів для клієнтів.
Читайте також:
За підсумками січня-жовтня 2021 року, Мінфін
Рейтинг українських медіа, які пишуть про фінанси, інвестиції та інші близькі теми, оновили фахівці контент-маркетингової платформи PRNEWS. IO. Під час проведення дослідження використовувалися дані сервісу SimilarWeb та каталог ЗМІ самої платформи.
Ми вирішили відкрити завісу та розповісти, які теми цікавили наших читачів у 2021 році та які статті на сайті читали найбільше.
1.
2.
3.
4.
5.
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...