За відсутності суттєвих шоків Мінфін знижуватиме ставки за ОВДП
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Цього року «Мінфін» запустив
«Мінфін» зібрав топ-10 найцікавіших історій про успішні та, навпаки, невдалі спроби примножити свій капітал.
24-річний Олександр С. розповів історію, як контролює свої витрати, формує фінансову подушку безпеки та інвестує у фондовий ринок США. Він також поділився власною методикою, як обирати акції для інвестицій, на які основні фактори варто зважати та скільки на цьому можна заробити.
Співзасновник УкрІнвестКлуба Дмитро Карпіловський два роки тому цікавився тільки криптовалютами, років сім тому — американськими акціями та ETF. Зараз найбільша частка його інвестиційного портфеля належить малому бізнесу. Які були найбільш ризикові інвестиції, де заробив і на чому втратив гроші, він розповів «Мінфіну».
Стратегія «купуй і тримай» дозволить заробити 8−10% в доларі, — переконує фінансовий радник Влад Коваль. Він поділився власним інвестиційним досвідом на фондовому ринку: де набивав шишки, а де заробив 30% за день, а також які помилки найчастіше роблять інвестори-початківці та як їх уникнути.
Партнер iPlan.ua Любомир Остапів розповів «Мінфіну», чому обрав інвестиції в акції та облігації, як збалансував власний портфель, якими інвестиційними стратегіями користується та що зараз може порадити інвесторам-початківцям.
Дохід 70% на акціях минулого року і майже «мінус» 10% за підсумками першого кварталу 2021 року на акціях технологічних компаній. Такі особисті результати інвестиційної діяльності професійного банкіра та інвестора Костянтина Вайсмана. На його думку, коли акції падають, залишається або сидіти і терпіти, або йти в кеш, або змінювати стратегію. Який варіант обирає інвестор — читайте в матеріалі.
Павло Обод, засновник IT-компанії Sloboda Studio, освітнього проєкту Growth Factory та співвласник холдингу в комерційній нерухомості stepINVEST, вважає себе хаотичним інвестором. Коли має гроші і дізнається про якийсь цікавий інструмент, завжди хоче спробувати. Він поділився історією, як експериментував з криптовалютою, які ризики мають інвестиції у нерухомість та чому одна з позик під заставу завершилася судом.
24-річний Родіон Д. втратив $16 тис., які інвестував у мережу зарядних станцій Electro.ua. Яких помилок допустився інвестор та чи є шанси повернути гроші, він розповів «Мінфіну».
Читайте також:
З початку 2021 року дохідність інвестиційного портфеля
Павло Бойко вважається одним із найуспішніших інвесторів, які вкладають у вітчизняний фондовий ринок. За останні 4 роки він заробив на ньому 840% за умови зростання ринку на 135%. Ділимося з читачами у матеріалі, чому інвестор віддав перевагу паперам українських емітентів і як забезпечив таку дохідність портфеля.
Костянтин Євтушенко, керівний партнер Unit.Сity, не вкладає гроші в нерухомість, землю і
Читайте також:
Про пошук грошей на війну, повернення 30 тис. грн військовим, реформу податкової, дохідність ОВДП та фінансове майбутнє...
Війна спровокувала серйозний відтік готівкової валюти та дорогоцінних металів із нашої країни. У 2022 році люди...
Цього року український стартап Kolibrio залучив від групи міжнародних інвесторів $2 млн. Компанія працює над...
Через низку об'єктивних економічних, політичних та військових причин цей тиждень на валютному ринку буде вельми...