Loader
Кредитний простір » Кредит під заставу нерухомості в Ківерцях

Кредит під заставу нерухомості в Ківерцях

У Ківерцях з'явилася можливість швидко отримати кредит готівкою під заставу нерухомості. Приватний кредит доступний в адекватній відсотковій ставці від 3% в місяць. Ви сплачуєте тільки відсотки!

Кредит під заставу нерухомості - це просте рішення в ситуації, коли потрібна сума коштів від 200 000 грн., без зайвої бюрократії і банківської тягомотини. Позика видається в Ківерцях протягом декількох днів. З документів позичальнику необхідно мати лише базові документи на нерухомість, а також паспорт та індивідуальний ідентифікаційний код. З детальними умовами ви можете ознайомитись тут. Офіс знаходиться у Тернополі, що значно пришвидшує процес надання коштів. Позика від приватного інвестора видається без довідок про доходи та поручителів. Гроші під заставу нерухомості ви отримаєте одразу при оформлені у нотаріуса. Термін позики під заставу не обмежений. Є можливість дострокового чи часткового погашення кредиту.

На відміну від інших банківських та мікрофінансових структур, які вимагають у клієнтів документально підтверджувати свої цілі для позики, кредит від приватної особи цього не передбачає. Позичальник може свобідно розпоряджатися коштами на власний розсуд. Наприклад, отримані фінанси від позики під заставу нерухомості можна направити на розвиток бізнесу або покрити старі заборгованості за кредитами в МФО, які були взяті під драконівські процентні ставки.

Залиште заявку і ми перетелефонуємо упродовж 30-ти хвилин

Умови кредитування під заставу нерухомості

Кредит надається на споживчі цілі (оплата навчання, ремонт, подорож тощо)

Сума кредиту ― від 200 000 до 1 000 000 гривень, не більше 70% від вартості забезпечення

Одноразова комісія при видачі кредиту 3000 грн.

Строк кредиту ― до 7 років (включно)

3% місячних для всіх клієнтів, без фіктивних акцій, додаткових умов на весь термін позики

Обов’язковий платіж тільки відсотки в кінці місяця, тіло кредиту в кінці терміну

Ви отримуєте кошти готівкою при оформлені договіра позики і договіра іпотеки у нотаріуса

Реальна річна процентна ставка від 36%

Забезпеченням по кредиту можуть виступати квартири, приватні житлові будинки із земельними ділянками, виключно земельні ділянки

Як взяти приватний кредит під заставу нерухомості?

 1. 1. Зателефонувати або подати заявку на сайті, вказати контактний телефон, яка сума вам необхідна, де знаходиться об'єкт застави.
 2. 2. Після обговорення по телефону всіх нюансів, ми приймаємо рішення протягом дня.
 3. 3. Підготувати всі потрібні документи, що підтверджують право власності на заставу.
 4. 4. В кінцевому етапі, після офіційного оформлення у нотаріуса договору позики і договору іпотеки, Ви отримуєте готівку у своє користування.

Необхідні вимоги до позичальника від часного інвестора:

 • Позичальник повинен бути законним, одноособовим власником майна, що пропонується в заставу.
 • Сума позики не повинна перевищувати 70% від продажної вартості об'єкту застави.
 • На момент укладання іпотеки повинні бути закриті всі судові і виконавчі провадження відносно майна і особи позичальника.
 • На момент укладання іпотеки, майно не може бути обтяжене чи заставлене частково чи повністю. Якщо позичальник перебуває у шлюбі, повинна бути нотаріальна згода партнера на отримання позики і внесення майна в іпотеку.
 • У випадку, якщо в житлове майно, прописані неповнолітні і особи поза 65 років, а також особи з обмеженою діє і працездатністю повинні бути виписані.
Розрахуйте вартість кредиту під заставу нерухомості
Вартість нерухомості

$

Термін кредитування міс
Your browser does not support SVGs
Ви отримаєте на руки Щомісячний платіж
Вартість оформлення документів від 10 000 грн.

Додаткові витрати на оформлення приватної позики

Під час оформлення позики під заставу нерухомості у вас можуть додатково виникнути витрати:

 • Послуги нотаріуса – до 10 000 гривень;
 • Оцінка нерухомості – до 1 000 гривень;
 • Одноразова комісія - до 3 000 гривень.
ВИ ЗАЛИШАЄТЕСЬ ВЛАСНИКОМ НЕРУХОМОСТІ
 • Обов’язковий платіж тільки %, тіло кредиту по можливості
  або в кінці терміну
 • Розрахунок процентної ставки на залишок тіла кредиту, відсоткова ставка розраховується за фактичну кількість днів користування кредитом
 • Даємо можливість відстрочки платежу без штрафних санкцій
 • Можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій
icon1
6 РОКІВ НА РИНКУ УКРАЇНИ
icon2
ВИДАЧА ГОТІВКИ ЗА ДЕНЬ 
icon3
100% ПРОЗОРА УГОДА
icon4
ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
icon5
РЕАЛЬНА СТАВКА ВІД 3% В МІСЯЦЬ
icon6
ПОНАД 400 ВИДАНИХ ПОЗИК
Rocket

Видача грошових коштів відбувається в процесі оформлення позики у нотаріуса. На відміну від звичайного кредиту в банку, така співпраця має значну кількість переваг, про них докладно описано тут. Кредит під заставу квартири без довідок і поручителів передбачає, що позичальник сплачує тільки відсотки в кінці місяця, тіло кредиту повертається по завершенню договору позики або достроково.

Як знайти надійного приватного інвестора?

Не поспішайте звертатися до інвестора, якщо ви побачили оголошення «Зичу гроші під процент». Спочатку переконайтеся в добросовісності кредитора. Перевірте відгуки про фізичну особу, котра видає займи, інформацію в інтернеті. Дізнайтеся про умови кредитування, зокрема, чи не вимагає інвестор передоплату. Попросіть приклад договору чи розписки. Позичальник обов’язково має отримати документальне підтвердження того, що взяв позику під конкретний процент, з точними термінами. Запитайте про додаткові послуги – платні та безкоштовні. Зазвичай приватне кредитування передбачає економію на послугах нотаріуса та страховці, а також – оцінку нерухомості в подарунок. Щоб дізнатися рішення про кредит від приватної особи в Тернополі, заповніть форму на сайті чи зателефонуйте нам.