Як не втратити роботу в кризовій ситуації?

Офіційне працевлаштування

Штатний співробітник організації може втратити робоче місце тільки в разі припинення існування самої компанії. Навіть якщо ви перейшли на віддалену роботу, роботодавець зобов'язаний керуватися стандартними нормами трудового законодавства.

Якщо в зв'язку з карантином роботодавець намагається відправити вас у відпустку за свій рахунок, скоротити зарплату або зовсім звільнити без причин, він не має на це права.

Як ви можете вплинути на ситуацію?

Епідемія завдала найбільшого удару роботодавцям. Більшість змушена зменшувати витрати на зарплати і скорочувати штат лиш тому, що самі залишилися без клієнтів і без прибутку. При цьому фінансових зобов'язань у власників бізнесу куди більше, ніж у приватних осіб: це і виплата зарплат, і оплата оренди приміщення, а також кредити за обладнання, податки і так далі. Тому зараз саме час проявити лояльність до компанії: цим ви можете допомогти роботодавцю зберегти бізнес, а собі - уникнути скорочення, втрати доходу і наступних виснажливих судових процесів. Наші рекомендації допоможуть вам в цьому.

Постарайтеся працювати якнайкраще

Поцікавтеся у керівництва, чим ще ви могли б зараз бути корисні. Можливо, вам варто розширити своє звичне коло обов'язків і взяти на себе додаткові функції. А може потрібно присвятити роботі трохи більше часу, якщо це принесе фінансовий результат.
0
16

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив