Як отримати додатковий дохід?

Що користується попитом?
Незважаючи на численні пропозиції на ринку, хороша продукція завжди буде на вагу золота.

1. Виробництво.
Якщо ви вправний кулінар або ж руки в вас ростуть "з того місця", чому б не почати на цьому заробляти? Ось лише деякі можливі варіанти:
  • Домашня кухня
Досить популярна модель сімейного бізнесу, при якій дружина готує, а чоловік займається закупівлею і доставляє замовлення. Це можуть бути кондитерські вироби, ковбаси, напівфабрикати або обіди в офіс.
  • Хенд мейд
Авторські меблі затребувані в дизайні інтер'єру. Чоловік може взяти на себе столярні роботи, а дружина зайнятися фарбуванням, розписом і пошиттям чохлів для диванів і крісел, а також подушок і пледів. Якщо ви володієте художнім смаком, спробуйте також зайнятися виготовленням галантереї. Сумки та ремені з натуральної шкіри та текстилю, прикрашені дизайнерської розписом, клепаними елементами і вишивкою, обов'язково оцінять любителі хендмейд.
  • Авто тюнінг
Тюнінг автомобілів - споконвічно чоловіче заняття. Виготовлення деталей на замовлення з металу або скловолокна завжди було прибутковою справою. Дружина може зайнятись пошиттям чохлів, або салоном автомобіля. У середовищі мотоциклістів користуються попитом шкіряні сумки і куртки, зроблені на замовлення. Такі речі цінуються своєю індивідуальністю і до того ж коштують набагато дешевше.

2. Послуги.
Чим іще ви могли б зайнятись і на цьому заробляти?

  • Ремонт і обробка
Якщо чоловік - майстер по ремонту, обробці або сантехніці, дружина може клеїти шпалери, замішувати склад, подавати інструменти і спілкуватися з клієнтами. Удвох ви зможете виконувати більше замовлень за місяць, і ваш дохід зросте. 
  • Туризм
Цікавий варіант заробітку - це проведення автобусних екскурсій і шоп-турів. Чоловік може бути водієм, а дружина гідом або екскурсоводом. При наявності в сім'ї автомобіля можливостей для заробітку стає набагато більше. 
  • Дитяче дозвілля
Ви можете забезпечити діткам веселе проведення часу просто у себе вдома. Наявність у дружини педагогічної освіти буде вагомим плюсом. А чоловік може займатися розвезенням малюків.

Ідей для спільного бізнесу безліч. Орієнтуйтеся на ваші сильні сторони і шукайте невирішені потреби оточуючих, з якими ви могли б допомогти. Заручіться підтримкою один одного і сміливо пробуйте.
0
13

Похожие публикации


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив